TERRA

Veselīgi banketi un mobilā uzkodu stacija kāzām
TERRA
  • +371 28322838
    +371 2832****

Saistītie kāzu stāsti

Terra_Saknes

TERRA – tā ir atgriešanās pie saknēm – pie veselīgas un pilnvērtīgas pašu gatavotas maltītes bez glutamātiem un mākslīgajiem garšas pastiprinātājiem.

TERRA restorāna koncepts apvieno veselīga un sabalansēta uztura principus un nebeidzamus garšu ceļojumus. Krāsaini, veselīgi, pilnvērtīgi!

Mūsu šefpavārs Mārtiņš pieredzi ir ieguvis gan starptautisku, gan atzītu Latvijas restorānu virtuvēs un viņam padomā vienmēr ir veselīgas, daudzveidīgi garšīgas un gaumīgas ēdienu receptes.

Mēs varam pieturēties gan pie klasiskām vērtībām, gan būt eksotiski. Mums patīk apvienot dažādu reģionu garšīgākās virtuves nianses ar klasiski pārbaudītām vērtībām, lai garšas baudījums būtu interesants un unikāls. Cēzara salāti, lasis citronzāles mērcē, BBQ liellops un mazās siera kūciņas ir jau tik ļoti iemīļotas no mūsu klientu puses, ka tās jums noteikti neliks vilties!

Mūsu banketu piedāvājumā ir vairāk nekā 40 uzkodu veidi un vēl neskaitāmi ir padomā un gaida savu iznācienu.  Jūs variet izvēlēties kādu no mūsu gatavajiem piedāvājumiem vai arī mēs izstrādāsim ēdienkarti īpaši jūsu pasākumam un vēlmēm. Esam profesionāli elastīgi, izvēle ir jūsu rokās, visu varam sarunāt.

Mūsu TERRA Mobīlis jeb virtuve uz riteņiem lieliski piemērota izbraukumu ēdināšanai kāzās, kas reizē var būt arī kā vizuāli interesanta pievienotā vērtība kopējā noformējumā.

Jūsu īpašajā dienā mēs parūpēsimies gan par transportu, kas ātri mūsu gardumus atvedīs pie jums, gan par smaidīgu un draudzīgu apkalpojošo personālu.

Lai uzzinātu visas detaļas, ideju realizēšanas iespējas, raksti mūsu Anetei un viņa Tev sniegs atbildes uz visiem TERRA banketu jautājumiem!

Vairāk informācijas par restorānu meklējiet te: www.terra-restorani.lv

 

Līgavām iesaka