KāZU & KOPDZīVES GRāMATžURNāLS NR. 10 (2)

Mīlestība ir spēks, kuru apturēt nespēj nekādi šķēršļi nekādos laikos. Un tas ir brīnišķīgi! Pierādījums mīlestības svinēšanai ir iedvesmojošie kāzu stāstu pāri, kuru kāzu aizkulisēs varēsiet ieskatīties jaunajā LĪGAVĀM grāmatžurnāla Nr. 10 izdevumā.

  • Smelieties iedvesmu vēl nebijuša radošuma piesātinātai kāzu sezonai;
  • Baudi žurnāla lappusēs ekskluzīvi Barselonā tapušu iedvesmojošu stila fotosesiju un intīmu sarunu ar LĪGAVĀM mūzām, dziedātāju Katrīnu Gupalo un pasaules klases pianistu Andreju Osokinu.

Mīlestība ir spēks, kuru apturēt nespēj nekādi šķēršļi nekādos laikos. Un tas ir brīnišķīgi! Pierādījums mīlestības svinēšanai ir iedvesmojošie kāzu stāstu pāri, kuru kāzu aizkulisēs varēsit ieskatīties jaunajā LĪGAVĀM grāmatžurnāla nr.10 izdevumā.

Baudi žurnāla lappusēs ekskluzīvi Barselonā tapušu iedvesmojošu stila fotosesiju un intīmu sarunu ar LĪGAVĀM mūzām, dziedātāju Katrīnu Gupalo un pasaules klases pianistu Andreju Osokinu. Īpašs akcents karstasinīgajā jubilejas izdevumā veltīts kopdzīves un attiecību aktualizēšanai – sākot ar jautājumu, vai beznosacījuma mīlestība pastāv, līdz pasaules līmeņa kouča Lienes Uresinas ieteikumiem strīdu risināšanas mākslā.


Grāmatzurnāls LĪGAVĀM Nr.10 izdevums iegādājams šeit:

Tiem, kas vēlas iedvesmoties, neizejot no mājām, piedāvājam iegādāties grāmatžurnālu elektroniskā versijā šeit: GRĀMATŽURNĀLS

Pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību

Sūtīšanas izmaksas Omniva - 4 EUR, DPD - 3 eur. Jautājumu gadījumā, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

  • Skati Omniva pakomātu atrašanās vietas šeit: OMNIVA
  • Skati DPD pakomātu atrašanās vietas šeit: DPD

Brīdī, kad tiks veikta rēķina apmaksa, uz norādīto adresi nogādāsim sūtījumu. Jūs saņemsiet SMS un varēsiet doties sūtījumam pakaļ.


kāzu grāmatžurnāls 2021
Foto: LĪVA SLOKA

 

Ieskats grāmatžurnālā LĪGAVĀM nr. 10

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM sniedz padomus un praktiskus profesionāļu un pieredzējušu pāru ieteikumus, kas palīdzēs burvīgajā un izaicinošajā kāzu organizēšanas un gaidīšanas procesā, kā arī turpmākajā kopdzīvē.

Grāmatžurnāla 10. numura vākus rotā LĪGAVĀM mūzas dziedātāja Katrīna Gupalo un pianists Andrejs Osokins. LĪGAVĀM turpina skaisti iesākto tradīciju žurnālu izdot ar diviem dažādiem vāka noformējumiem – šoreiz jaudīgi sarkanā un mākslinieciski melnbaltā toņu gammā.

Žurnāla lappusēs lasi interviju ar pāri dzīvē un uz skatuves – Katrīnu Gupalo un Andreju Osokinu un uzzini, kādēļ viņi vēl nav apprecējušies.

kāzu grāmatžurnāls nr 10


 

Sevi izzināt

Es viņu pazīstu…Tā mēdzam domāt par mīļoto cilvēku, ar kuru esam jau kādu laiku kopā un vēlamies saaust dzīves dzīparu vienā skaistā dzīves ceļā. Tā mēs jūtamies. Bet vai tu pazīsti sevi? Ne tikai savas labākās īpašības, bet arī mazliet nejauko ēnas pusi? Vai zini, kā rīkojies strīdos? Vai zini, kāda būs tava reakcija krīzes situācijā?


 

Pirmslaulību apmācības

Ir lietas, ko vērts izzināt, apjaust un izprast vēl pirms laulībām, un tieši tam paredzētas pirmslaulību apmācības, kas darīs jūs drošākus un gatavus gan laulību, gan ģimenes dzīvei.


 

Jaunais mazāk ir vairāk kāzu formāts

Šajā sezonā top aktualitāte ir maza formāta kāzas. Tās nav minimālisma stila kāzas, bet gan ar tuvību un pārdomātu greznību caustrāvotas kāzas.


 

Vēlies apprecēties ārzemēs?

Lasi reāla pāra pieredzi un padomus – kā viņi rīkoja kāzas un pēckāzu fotosesiju Barselonā, kas bija iedvesmojoši, bet kas izaicinoši.

kāzu grāmatžurnāls nr 10Kāzu svinību tematika – tā caurvij kāzu svinības no ceremonijas līdz ballītei

Lai kāzu svinības iegūtu maģisku veidolu, ir jāpievērš uzmanība kāzu koncepcijas izveidei.Līgavainis ir tieši tāds pats kāzu galvenais varonis kā līgava.

Smelies iedvesmu idejās, ko līgavainis var darīt lietas labā kāzu rīkošanas procesā.

kāzu grāmatžurnāls nr 10Kāzas ārpus Latvijas – populārāko galamērķu apskats

Neatkarīgi no ierobežojumiem galamērķa kāzas ir viena no nozares tendencēm. Jaunie pāri tiešā un pārnestā nozīmē paplašina savas robežas, dodoties teikt savus jāvārdus ārpus Latvijas. Piedāvājam iepazīties ar pieciem populāriem kāzu galamērķiem un to plusiem un mīnusiem.


 

2021.gada rudens/ziemas kāzu modes tendences


 

Jaunā kāzu mode


 

2022. gada kāzu grims un frizūras

Uzzini visu būtiskāko par 2022. gada kāzu grima un frizūru tendencēm no profesionāles Jūlijas Zolbergas!

kāzu grāmatžurnāls nr 10


 

Beznosacījumu mīlestība attiecībās – vēlama realitāte vai mīts

Būt godīgam un patiesam, just sevi šeit un tagad, būt vieglumā, iet dziļumā, augt un attīstīties visos virzienos – tas ir pamats beznosacījumu mīlestībai pret sevi, pasauli un partneri.


 

Ieva Florence-Vīksne

Ar savu sajūtu pieredzi, kad pasaulē ierodas bērns, dalās aktrise Ieva Florence-Vīksne.

kāzu grāmatžurnāls nr 10


Strīdu risināšanas māksla

Kas ir strīds, kādēļ tas nepieciešams un kā emociju uzplūdā nepazaudēt saturu – konsultē starptautiski atzīta biznesa un transformācijas koučs Liene Uresina.


 

Renārs & Ieva Zeltiņi par kopdzīvi

LĪGAVĀM ir stāsts ne vien par gatavošanos laulībām un kāzu rituāliem, bet arī stāsts par mīlestību un kopdzīvi. Savās kopdzīves laikā iegūtajās atziņās par mīlestību, strīdiem, tuvību un citiem attiecību aspektiem dalās precēts pāris, producente Ieva Koha-Zeltiņa un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

kāzu grāmatžurnāls nr 10


 

Artūrs Ķirps

Kāda ir sievietes un vīrieša loma jaunajā laikmetā, kad pasaule mums apkārt jūtami mainās? Savā pasaules izjūtā par attiecībām dalās viscerālais terapeits Artūrs Ķirps.

kāzu grāmatžurnāls nr 10


 

Biohakeris ikvienā no mums

Attīstīt savu fizisko varēšanu un mainīt apziņas stāvokli uz jaudīgāko sevis versiju mēs varam ikviens. Un tas vienmēr ir ieguldījums gan sevī, gan attiecībās. Aicinājām uz sarunu vienu no Latvijas biohakeru kustības dibinātājiem Kasparu Vendeli, lai noskaidrotu kas ir biohakings un kā to ieviest savā ikdienā.


 

Smelies iedvesmu 12 dažāda koncepta kāzu stāstos!

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10

kāzu grāmatžurnāls nr 10


Foto: LĪVA SLOKA