KāZU & KOPDZīVES GRāMATžURNāLS NR. 4 (2)

Klātienē LIGAVAM grāmatžurnālus un plānotāju ir iespējams iegādāties arī Janis Busevics Design skaistajā dizaina veikalā. 

Kāzu grāmatžunrāls ir 272 lappušu biezs, kurā apkopota noderīga informācija par kāzu plānošanu, sākot ar saderināšanos, kāzu organizēšanu, kāzu svinībām, kopdzīvi, kāzu stils un mode un 13 aizraujoši kāzu stāsti ar pasakainām fotogrāfijām.

  • Vienīgais kāzu grāmatžurnāls Latvijā;
  • Smelieties iedvesmu vēl nebijuša radošuma piesātinātai kāzu sezonai;
  • Lasi par jaunākajām aktualitātēm un tendencēm;
  • Iedvesmojieties no dažādiem kāzu stāstiem.

Grāmatžurnāla vāka koncepts paliek nemainīgs – pāris, spilgtas personības, kas atspoguļo mīlestības jūtas. Ikviens var savu sapni padarīt par ikdienu, to šajā numurā pierāda vāka varoņi – Simona Kubasova un Radžs Prakašs.

 

14.aprīlīī ar grandiozu kāzu modes šovu tika atklāts jaunais LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāls. Šis ir 4-tais kāzu grāmatžurnāls mūsdienīgai līgavai, ko izdod TOP kāzu medijs LĪGAVĀM - drukātā versijā.

Kā arī papildinājums, jaunums Latvijā, – vienīgais KĀZU CEĻVEDIS, 

kurā apkopoti labākie kāzu industrijas pārstāvji un norādītas pakalpojumu cenas, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem, laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem u.c. Kāzu pakalpojumu sniedzēji sadalījumā pa nozarēm vienuviet.

Kāzu ceļvedī vienuviet apkopoti labāko kāzu industrijas pārstāvju piedāvājumi, sākot ar kāzu apakšveļu, auto, ceremoniju, svinību vietām, kāzu kleitām, vakarkleitām, uzvalkiem un beidzot ar laulību gredzeniem, floristiku, dekorācijām, kāzu rīkotājiem un citiem pakalpojumu un preču sniedzējiem.


Abi izdevumi pieejami arī iepriekš piesakoties arī pa tālr. 22004420 vai info@ligavam.lv.

Kāzu grāmatžunrāls ir 272 lappušu biezs, kurā apkopota noderīga informācija par kāzu plānošanu, sākot ar saderināšanos, kāzu organizēšanu, kāzu svinībām, kopdzīvi, kāzu stils un mode un 13 aizraujoši kāzu stāsti ar pasakainām fotogrāfijām.

Grāmatžurnāla vāka koncepts paliek nemainīgs – pāris, spilgtas personības, kas atspoguļo mīlestības jūtas. Ikviens var savu sapni padarīt par ikdienu, to šajā numurā pierāda vāka varoņi – Simona Kubasova un Radžs Prakašs, atklājot savu mīlestības stāstu un gaidas par nākotni.

  • LĪGAVAS DZĪVESSTILS
  • KĀZU PLĀNOŠANA
  • KĀZU SVINĪBAS
  • KĀZU STILS & MODE
  • KOPDZĪVE
  • + 13 AIZRAUJOŠI KĀZU STĀSTI SKAISTĀS FOTO GALERIJĀS

Lai skaista kāzu plānošana!

Foto: Liene Pētersone, stils Iveta Vecmane, muah Jūlija Balinksa, vide Kukšu muiža, tērpi Amoralle, Agnese Eiduka, Amelia, matu rota Evita Vilde, ziedi Lakstos