KāZU & KOPDZīVES GRāMATžURNāLS NR. 7 (2)

Klātienē LIGAVAM grāmatžurnālus un plānotāju ir iespējams iegādāties arī Janis Busevics Design skaistajā dizaina veikalā. 

Šis ir grāmatžurnāla LĪGAVĀM septītais numurs, kura 272 lapaspusēs var smelties iedvesmu no dažādām intervijām un kāzu stāstiem. Un atrast nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu – kāzu dienu.

  • Vienīgais kāzu grāmatžurnāls Latvijā;
  • Smelieties iedvesmu vēl nebijuša radošuma piesātinātai kāzu sezonai;
  • Lasi par jaunākajām kāzu tendencēm un 2020. gada kāzām.

Jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurs veidots melnbaltā stilā ar greznu noskaņu. Tas radīts atbilstoši žurnāla stilam un pārim, kas rotā jaunākā numura vāku – aktieris Rihards Lepers un viņa līgava Krista Paula Zaķe. 

Latvijā vienīgais kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM, jaunākais numurs pieejams pārdošanā visā Latvijā.

Šis ir grāmatžurnāla LĪGAVĀM septītais numurs, kura 272 lapaspusēs var smelties iedvesmu no dažādām intervijām un kāzu stāstiem. Un atrast nepieciešamo informāciju, plānojot savas dzīves skaistāko notikumu – kāzu dienu.


Jaunais LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurs veidots melnbaltā stilā ar greznu noskaņu. Tas radīts atbilstoši žurnāla stilam un pārim, kas rotā jaunākā numura vāku – aktieris Rihards Lepers un viņa līgava Krista Paula Zaķe. Rihards un Krista Paula jaunākajā LĪGAVĀM žurnālā redzami ne tikai unikāli skaistās stila fotogrāfijās, bet arī atklātā intervijā. Tur viņi dalās ar savu iepazīšanās un saderināšanās stāstu, atklājot detaļas par abu attiecībām, kas līdz šim publiski nav izskanējušas.


Pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību. Sūtīšanas izmaksas Omniva - 4 EUR, DPD - 3 eur. Jautājumu gadījumā, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Skati Omniva pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS

Skati DPD pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS


 

kazu gramatzurnals ligavam nr. 7
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

 

Ja Rihards un Krista Paula vēl tikai gatavojas savai lielajai dienai, tad aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne savus jāvārdus viens otram teica šovasar.

Jaunākajā LĪGAVĀM grāmatžurnāla numurā Ieva un Oskars intervijā dalās padomos, kā pašiem organizēt savas kāzas. Ko ņemt vērā, kā saglabāt mieru gatavošanās laikā un kā plānošanas procesā praktiski iesaistīt draugus un tuviniekus. Savukārt, pati Ieva lasītājiem piedāvā izlasīt savas pārdomas, ko viņai nozīmē būt sievai un kā mainījusies viņas būtība, kļūstot par līgavu un vēlāk par sievu.

kazu gramatzurnals ligavam nr. 7
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

 

Tāpat grāmatžurnāls atklāj jaunākās kāzu tendences dekorāciju, dažādu kāzu konceptu. Piemēram, kā organizēt kāzas bez atkritumiem, un, protams, kāzu tērpu modē. Jaunākajā numurā var uzzināt arī, ko darīt ar līgavas kleitu pēc kāzām.

kazu gramatzurnals ligavam nr 7
Foto: LIENE PĒTERSONE / www.lienepetersone.com

 

Tiem pāriem, kas savas kāzas nolēmuši rīkot pašu spēkiem, labākie kāzu organizatori Latvijā dalās savos zelta padomos veiksmīgai kāzu plānošanai. Bet, ja iecerētas kāzas ārpus Latvijas, tad noderēs pieredzes stāsts par kāzām Ņujorkā. Tajā tiek atklāts, kas jāņem vērā, sakot jāvārdu vienā no lielākajām pasaules metropolēm.

kazu gramatzurnals ligavam nr 7
Foto: DMYTRO SOBOKAR / www.sobokar.com

 

Ja gatavojieties kāzām, bet vēl neesat atraduši savu īsto kāzu fotogrāfu, tad noteikti jāizlasa intervija ar vienu no labākajām kāzu fotogrāfēm Latvijā – Elīnu Upmani, kas ne tikai atklāj skaistākās fotosesijas vietas, bet arī dalās ar ieteikumiem, kas jāņem vērā, izvēloties savu kāzu fotogrāfu.

kazu gramatzurnals ligavam nr 7 elina upmane
Foto: ELĪNA UPMANE / www.upmane.com

 

Grāmatžurnāls LĪGAVĀM ir lielisks palīgs ne tikai pašam jaunajam pārim, bet arī viņu vedējiem un viesiem. Tieši tādēļ jaunākajā numurā var izlasīt gan labas uzvedības ceļvedi kāzu viesiem, gan populārāko kāzu spēļu un atrakciju apkopojumu, kas būs lielisks palīgs vedējiem.

LĪGAVĀM jaunais grāmatžurnāla numurs sniedz ne tikai praktiskus padomus, bet arī iedvesmu. Lai iedvesmotos sievišķībai, iesakām izlasīt interviju ar zīmola AMORALLE radītāju Inesi Ozolu, kas dalās savos sievišķības noslēpumos un aicina katru sievieti un līgavu atklāt savu iekšējo būtību.

amoralle kazu gramatzurnals ligavam nr 7
Foro: ELENA MOTUZ / www.elliemotuz.com

 

Savukārt, mūziķu pāris Marta un Kaspars Grigaļi dalās ar savu stāstu, atgādinot visiem pāriem, cik skaisti ir iemīlēties viens otrā atkal un atkal.

kazu gramatzurnals ligavam nr 7 (5)
Foto: SINTIJA LEJNIECE / www.sintijaphotography.com

 

Vēl jaunajā grāmatžurnālā var iedvesmoties no 16 konceptuāli un noskaņu un stila ziņā atšķirīgiem kāzu stāstiem, tai skaitā, ielūkoties, kā kāzas atzīmēja mūziķis Jānis Moisejs, modes dizainere Alise Trautmane, aktieru pāris Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne, mūziķis Atis Zviedris, futbolists Dāvis Ikaunieks un daudzi citi. Šoreiz piedāvājam arī vairākus kāzu stāstus no ārvalstīm, piemēram, Bali un Itālijas.

kazu gramatzurnals ligavam nr 7 (2)
Foto: ILZE OSE / www.ilzeose.lv

 

Kāzu grāmatžurnāls LĪGAVĀM turpina savu misiju būt par kāzu ceļvedi mūsdienīgai līgavai gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, jo šoreiz, iegādājoties grāmatžurnālu LĪGAVĀM, dāvanā saņemsiet arī LĪGAVĀM jaunāko produktu – Kāzu & kopdzīves ceļvedi, kas apkopo labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus visā Latvijā dažādās kategorijās, piemēram, svinību vietas, kāzu ēdinātāji, grima makslinieki, fotogrāfi, gardākās kāzu kūkas un daudzi citi.

Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / LĪGA BINKOVSKY
Foto: AINĀRS MAZJĀNIS / www.mazjanis.com / LĪGA BINKOVSKY

 

Tāpat jaunajā ceļvedī var atrast sabiedrībā zināmu pāru kopdzīves padomus. Savos padomos dalās Lelde un Aivis Ceriņi, Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-VīksneMarta un Kaspars Grigaļi, Anna Rozīte un Gints Feders, Ieva Koha-Zeltiņa un Renārs Zeltiņš, Ramona Salmiņa un Artūrs Plūme, Maija Armaņeva un Māris Mežals, kā arī Gabriēla Zvaigznīte un Jānis Kalniņš.

kazu gramatzurnals ligavam nr. 7 celvedis
Foto: IRINA MASKAĻENKO

 

Pasūtiet grāmatžurnālu ar Omniva vai DPD starpniecību. Sūtīšanas izmaksas Omniva - 4 EUR, DPD - 3 eur. Jautājumu gadījumā, sūtiet sekojošu informāciju uz zurnals@ligavam.lv: vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, tuvākā pakomāta adrese, pasūtītāja konta numurs (rēķina izrakstīšanai).

Skati Omniva pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS

Skati DPD pakomātu atrašanās vietas šeit: PAKOMĀTU ATRAŠANĀS VIETAS